Автостоянки і псевдоволонтери мають бути в центрі уваги муніципальної поліції

volontГромадян міста турбують стихійні автостоянки вздовж вулиць, які перешкоджають руху як транспорту, так і пішоходів. Основною небезпекою є те, що машини, які стоять поряд із тротуарами, закривають обзір для пішоходів навіть на переходах. Ліквідація стихійних автостоянок має бути в центрі уваги муніципальної поліції, як і той факт, що у місцях скупчення людей діють без всяких документів псевдоволонтери, які нібито збирають кошти на лікування хворих дітей. Стурбованість міської влади викликають численні скарги батьків щодо харчування дітей в навчальних закладах, а тому очікується перевірка стану харчування у присутності депутатів.
Не зважаючи на те, що зима щедро засипала Володимир-Волинський снігом, техніка була готова до боротьби з негодою, сипучі матеріали придбані вчасно. Триває ремонт дахів у будинках на вулицях Івана Франка та Ковельській, 71. Виконано ряд робіт з ремонту доріг.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>