Автобуси ПАЗ на  суму 78 млн. грн. закуплені у Росії

20160809232401-e003268a052a053ee5ec481e2a097648-880x440

І хто?! Міністерство освіти України закупило у Росії 65 автобусів ПАЗ, які хоче використати як шкільні автобуси для перевезення школярів.  Відповідно до документів автобусиніби то виготовлені у  Харкові, але вдалося вияснити, що транспортнізасобинасправді були виготовлені у Росії на Павловському автозаводі. Про це повідомлялось у сюжеті ТСН.

Автобуси ввозять із Росії готовими на 95%. В Україніїм тільки замінюють сидіння, прикріплюють ремені безпеки, встановлюють сигнальні маячки і кріплять новий логотип, замість російського ПАЗ – український ПАЗ «Мрія». Вартість кожного  “Пазика” – більше мільйона гривень. Всього витрачено вже 78 мільйонів гривень.

Мабуть я чогось не розумію.., – війна з окупантами триває 2 роки, а Міністерство освіти витрачає наші мільйони на їхні автобуси для наших дітей!!! А як же АТО, як ті люди, що захищають східні кордони країни, ризикуючи життям?! І чи в Україні не знайшлося шкільних автобусів?!. Країна абсурду! Чи, як?

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>