Африканська чума обмежує ввезення свиней в Україну

10117У зв’язку з поширенням захворювання на Африканську чуму свиней (АЧС) на території Республіки Польща, зокрема з реєстрацією випадків вказаного захворювання серед домашніх тварин на території Мазовецького та Люблінського воєводств Республіки Польща, згідно з листом Держпродспоживслужби №602-113-18/3459 від 16.08.2017 року, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВВЕЗЕННЯ із вказаних воєводств в Україну сприйнятливих до АЧС тварин, продукції, сировини, генетичного матеріалу від них та кормів.
Африканська чума свиней – це надзвичайно заразна вірусна хвороба свиней усіх вікових груп, що характеризується здебільшого гострим перебігом та проявляється лихоманкою, значними крововиливами, синюшністю та змертвінням шкіри, враженням внутрішніх органів та високою смертністю (85-100%), що призводить до значних економічних збитків. На даний час ефективної вакцини немає.
Олександр Ягнюк, в.о. начальника прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини «Устилуг»

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>