пропоную роботу м. Нововолинськ

Робота пропоную

Повний опис:автомобільне підприємство запрошує на роботу начальника гаража.Обов`язки: Забезпечує утримання рухомого складу автотранспортних засобів у належному стані. Надає необхідну технічну допомогу водіям автомобілів на лінії. Здійснює контроль за дотриманням водіями правил технічної експлуатації автотранспортних засобів і наданням їм необхідної технічної допомоги. Вимоги : досвід роботи на керівній посаді 1 рік. Освіта пов`язана з автомобілями і автомобільним господарством.0673329202 Василь Вікторович
Ціна:12,000.00
Телефон:0673329202

Продаються салатниці, оселедниці, попільничка, кольорове скло.

різне пропоную
Продаються салатниці, оселедниці, попільничка, кольорове скло, радянське в-во, недорого.
Повний опис:Продаються салатниці, оселедниці, попільничка, кольорове скло, радянське в-во, недорого.
Телефон:0671973855

Продаються емальовані та алюмінієві каструлі.

різне Речі пропоную
Продаються емальовані та алюмінієві каструлі, є нові та б/у в хорошому стані, недорого.
Повний опис:Продаються емальовані та алюмінієві каструлі, є нові та б/у в хорошому стані, недорого.
Телефон:0671973855

Терміново продам 3 кімнатну квартиру у с. Благодатному.

Квартири Нерухомість пропоную

Повний опис:Терміново продається 3-кімнатна квартира 2 -ий поверх цегляного будинку по вул. Перемоги, смт. Благодатна(Жовтневе) Загальна площя-57.2м. кв. квартира тепла і затишна. Вікна виходять на схід і захід, що забеспечить хороший мікроклімат. Наявність лічильників дасть змогу економити на ком. платежах. Функціонує ОСББ.
Телефон:0634321520

Здоров'я

Послуги пропоную

Повний опис:Послуги масажиста та фізичного реабілітолога з виїздом до клієна. Виправлення осанки у дітей та дорослих, забераємо "холку", направлення сколізу. Реабілітаційні заходи: Проведення діагностики, назначення ЛФК, кінезіо терапія,рефлексо терапія. Масажі як оздоровчі заходи: класичний масаж, арома масаж,сигментарий масаж, лікувальний масаж, анти целюлітний,лімфодренаж. Також проводжу роботу з людьми по назначенню лікаря. Досвід роботи в Польщі та Україні, з клієнтами які знаходять як після ушкоджень та операцій так і з професійними спортсменами. Запрошую до співпраці не байдужих до свого здоров'я людей. Талефон: +380936449001
Ціна:100.00
Телефон:+38093-644-90-01

Продається спальний набір

Меблі пропоную
Продається спальний набір натуральне дерево в ідеальному стані недорого (два полуторні ліжка, дві тумбочки, дві шафи та трюмо).
Повний опис:Продається спальний набір натуральне дерево в ідеальному стані недорого (два полуторні ліжка, дві тумбочки, дві шафи та трюмо).
Телефон:0671973855

Організація "Здорове Місто" запрошує кожного хто не байдужий до свого здоров'я на консультацію до практикуючого Реабілітолога.

Послуги пропоную

Повний опис:Надаються послуги масажиста та фізичного реабілітолога з виїздом до клієна. Реабілітаційні заходи: Проведення діагностики, назначення ЛФК, кінезіо терапія,рефлексо терапія. Масажі як оздоровчі заходи: класичний масаж, арома масаж,сигментарий, лікувальний масаж, анти целюлітний,лімфодренаж.Також проводяться зоходи по оздоровленню людей по назначенню лікаря. Досвід роботи в Польщі та Україні, з клієнтами які знаходять як після ушкоджень та операцій так і з професійними спортсменами. Запрошуємо до співпраці не байдужих до свого здоров'я людей.
Ціна:100.00
Телефон:+380936449001