17 000 ШТРАФУ ОТРИМАВ ІНСПЕКТОР ВОЛИНІ ЗА ВИМАГАННЯ ХАБАРА У ЗАСУДЖЕНОГО

76767517 000 гривень штрафу отримав старший інспектор Володимир-Волинського міськрайонного підрозділу Володимир-Волинського міжрайонного відділу КВІ, який вимагав хабарі у засуджених, обіцяючи їм залагодити справи. Чоловіка позбавили звання «капітан внутрішньої служби» та права працювати в органах строком на три роки. Про це інформує Під прицілом.

Відомо, що засуджені до іспитового терміну покарання люди повинні щомісяця проходити реєстрацію в органах КВІ, повідомляти про зміну місця проживання, а також категорично заборонено виїжджати за межі України.

Втім, старший інспектор Володимир-Волинського міжрайонного відділу КВІ, вочевидь, вирішив на цьому побудувати бізнес.

Так, на початку вересня правоохоронець дозволив засудженому до 1 року іспитового терміну чоловіку поїхати на заробітки до Республіки Білорусь, а за це попросив винагороду у розмірі 100 доларів.

В подальшому правоохоронець щомісяця вимагав у засудженого хабар в іноземній валюті, але уже більшу суму, мовляв, він дізнався про те, що чоловік тричі виїжджав за кордон, а тому потрібно «сплатити» вже не 100, а 300 доларів.

Окрім того, інспектор КВІ ще й додатково вимагав зі злочинця 30 доларів за «прострочку».

Втім, невдовзі правоохоронець і сам потрапив у поле зору своїх колег і ледь не сів на строк від п’яти до десяти років.

У ході досудового слідства обвинувачений уклав із прокурором угоду про визнання винуватості, а це допомогло йому уникнути покарання у виді позбавлення волі.

Натомість вироком Володимир-Волинського міського суду чоловіка позбавили звання «капітан внутрішньої служби» та права працювати в органах строком на три роки. Крім цього, чоловік повинен сплатити до державного бюджету 17 000 гривень штрафу.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>