День села у Зимнівській громаді переріс у фестиваль

Фото 1на сайт“Зросла наша громада, тож і День села зріс до фестивалю”, – так оцінив народження нової традиції на теренах Зимнівської ОТГ сільський староста із Хмелівки Микола Процюк. І не погодитися з цим не можна, бо, окрім традиційних заходів, на фестивалі було багато нового.
- Ми назвали фестиваль “Гостинним”, бо саме такою є наша громада. Такий фестиваль у районі проводиться вперше. До нас завітали гості з інших громад Володимирщини, а також із Шацька, з Ковельщини, очікуємо гостей із Запоріжжя. До створення свята долучилося багато людей, проведена вдала рекламна компанія, – сказав голова громади В’ячеслав Католик.
DSCN4942А свято вирувало, дивувало яскравістю національних костюмів, колоритом народних ремесел. Та, мабуть, основною родзинкою свята стало те, що етнокуточки кожного села представили елементи відродження місцевих промислів. Так мешканці сіл Селець та Чесний Хрест, не без натяку на відродження мисливських промислів у їхній місцевості, виставили трофеї полювання. Приємні аромати монастирських чаїв, настояних за давніми рецептами ченців, наповнювали повітря. Ірина Мельничук з Льотничого дивувала давнім своїм захопленням – вишитими бісером іконами.
DSCN4944У глибину віків несподівано запросили аматори з Бубнова: сама «княгиня» у супроводі своїх величних «бояринь» завітала на фестиваль. Оскільки «князь» десь забарився, вона , не роздумуючи, одягла корону голові сільської ради. Гомонів, як завжди, “циганський табір” зимнівських митців. Коли сонце схилилося до заходу, гостей запросили на гала-концерт , у якому взяли участь самодіяльні колективи ОТГ.
DSCN4947Ну, а вже щодо частування, то фантазіям господинь громади не було меж. І чого гріха таїти – так і просяться слова з відомої пісні: “ Вип’ємо горілочку медову за нашу сім’ю таку чудову”. За сім’ю, якою стала наша громада!

Фото 4 DSCN4953 DSCN4952 DSCN4949 DSCN4946 DSCN4945 DSCN4943

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>